Polagra 2020 – rolnictwo precyzyjne na targach

Targi Polagra , targi rolnicze, fotorelacja

Aby być na bieżąco w świecie nowych technologii Targi Rolnicze są idealnym wydarzeniem aby zebrać informacje jak usprawnić swoje gospodarstwo.

Międzynarodowe tragi Polagra Premiery 2020 w Poznaniu już za nami. Dla branży rolniczej to coroczne wydarzenie na którym trzeba być. Tysiące odwiedzających pojawiło się aby porozmawiać z przedstawicielami firm i przyjrzeć się nowym rozwiązaniom w tym również rolnictwu precyzyjnemu. Około 300 wystawców prezentowało swoje usługi, maszyny i narzędzia. Nawiązywanie kontaktów było podane jak na dłoni, foldery informacyjne rozchodziły się jak świeże bułeczki natomiast potencjalni klienci chodzili od stoiska do stoiska poznając nowe technologie i szukając inspiracji. Była to świetna okazja żeby zobaczyć nowości, które pojawiły się na 2020 rok oraz poznać ich możliwości.

Symulatory prowadzenia maszyn, zawody, konkursy oraz gry, oczywiście tego na targach nie zabrakło. Ciekawe prelekcje oraz bezpłatne szkolenia dawały możliwość wgłębienia się w wybrany temat. Przedsięwzięcie tworzone z rozmachem robiło wrażenie, było skarbnicą wiedzy i doświadczeń oraz pokazało wiele rozwiązań.

Drony przyciągały uwagę i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Poznaliśmy wiele osób ciekawych tego czym się zajmujemy. Wielu z nich było świadomych, że rolnictwo precyzyjne to przyszłość, która prędzej czy później będzie koniecznością. Prowadziliśmy interesujące rozmowy o nowych rozwiązaniach w świecie dronów i problemów jakie można nimi rozwiązać oraz doradzaliśmy. Jesteśmy pewni, że pomożemy wielu gospodarstwom.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *