Brak ofert.

Zapraszamy później

Programista

Miejsce Pracy: tymczasowo lub na stałe praca zdalna, lub praca w biurze w Toruniu

Opis stanowiska:

  • tworzenie stron internetowych
  • współpraca przy rozbudowie panelu firmy
  • udział w projektowaniu oprogramowania
  • utrzymywanie i rozwój oprogramowania

Wymagania:

  • dobra znajomość HTML, CSS, PHP i MySql
  • mile widziana umiejętność korzystania z frameworków do PHP i JavaScript
  • frontend lub backend
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy w zespole
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w rozwój organizacji
  • Umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy:

  •  atrakcyjny system wynagrodzenia
  •  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o przyjaznym środowisku pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (Umowa o pracę pierwsza na 3 miesiące potem na czas nie określony)
  • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji

Wypełnij formularz